післяпродажне обслуговування

Запорука якісної роботи газорегулюючого обладнання - його періодичне обслуговування фахівцями сервісних центрів.

На базі підприємства ТОВ «ПТК« Укргазкомплект » працює сервісний центр, який надає гарантійне та післягарантійне обслуговування всієї продукції компанії Pietro Fiorentini. Наші сертифіковані фахівці можуть здійснювати ремонт будь-якого ступеня складності.

ми проводимо роботи по:

по запуску та введення в експлуатацію нового газорегулюючого обладнання

планового і технічного обслуговування газорегулюючого обладнання

забезпечення запасними частинами та витратними матеріалами

запасні частини і матеріали

Ми гарантуємо, що запасні компоненти компанії Pietro Fiorentini, яка присутня на ринку природного газу понад сімдесят років, можливо поставити навіть для обладнання, виробленого більше п'ятдесяти років тому. Найпопулярніші запчастини завжди знаходяться у нас на складі. Решта ми можемо поставити в найкоротші терміни.

Справжність запчастин підтверджена спеціальним маркуванням, яка спрощує їх ідентифікацію (завжди супроводжуються технічними картами) і відправку матеріалів в будь-який регіон, в придатній для зберігання упаковці, що дає нашим Клієнтам впевненість в оригінальності продукції.

 

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор