Стабілізатори нульового тиску

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Стабілізатори нульові тиску серії F3Z компанії Pietro Fiorentini розроблені відповідно до стандарту EN 88/1. Стабілізатори цієї серії ідеальні для всіх установок з пальниками, соплових змішувачів, Т-образних змішувачів і пропорційних попередніх змішувачів. Вони призначені для регулювання тиску і підтримки постійного співвідношення повітря і газу.

Матеріали і елементи з м'яких тканин в конструкції регуляторів нульового тиску дозволяють використовувати їх для природного газу, зрідженого вуглеводневого газу LPG, побутового газу й інших не корозійних газів.

Всі стабілізатори серії F3Z обладнані збалансованої конструкцією для високої точності стабілізації вихідного тиску, незважаючи на будь-які зміни вхідного тиску. Подвійна діафрагма забезпечує додатковий рівень безпеки в разі пошкодження первинної діафрагми.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розрахунковий тиск 1 bar
Розрахункова температура -10°C +60°C
Клас точності 15
Діапазон Wd тиску на виході 0.5 - 150 mbar
Допустимий розмір DN DB 65-80-100
Різьбові з'єднання 1/2”- 3/4”- 1” - 1”1/4 - 1”1/2 - 2”
Тиск на вході 0,5 bar

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника