Subsea Multiphase Flow Meter

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Підземний багатофазних витратомір Flowatch був розроблений з використанням тієї ж перевіреної і випробуваної внутрішньої технології, що поставляється в Flowatch HS, і працює на тій же програмній платформі.

Він використовує запатентований високошвидкісний гамма-детектор і комбінацію вимірювання DP від ​​трубки Вентурі, вимір імпедансу (ємність / провідність суміші масло / вода) і вимір об'ємної швидкості за допомогою взаємної кореляції датчика.

Вбудовані надмірності гарантують, що лічильник може забезпечити термін служби 25 років. Програмне забезпечення та прошивка спроектовані таким чином, що в міру вдосконалення програмного забезпечення вони будуть назад сумісні з встановленими лічильниками і завантажуватися з поверхні.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Розрахунковий тиск: 10 000 фунтів на квадратний дюйм
  • Розрахункова температура: -27 ° C / + 180 ° C
  • Глибина води: 3000 м (10 000 футів)
  • Розрахунковий термін служби: 25 років
  • Матеріал корпусу: Superduplex, Inconel 625

ДОКУМЕНТАЦІЯ

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника