Staflux 185

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Staflux 185 - регулятори тиску прямої дії для високого тиску, керовані діафрагмою і регульованим противодавлением. Дані регулятори призначені для роботи з попередньо очищеними неагресивними газами.

Регулятор тиску прямої дії серії Staflux 185 - ідеальне рішення для тих випадків, коли потрібно швидкий відгук при дуже великих перепадах тиску. Верхній доступ спрощує технічне обслуговування Staflux 185 і дозволяє проводити його в польових умовах. Регулювання настройки регулятора здійснюється за допомогою блоку з двох триходових кранів, використовуваного для збільшення і зниження тиску у верхній камері. ПСК малого обсягу не дозволяє задати тиск настройки, що перевищує граничні значення, і, в той же час, не допускає надмірного підвищення тиску в камері в результаті високої температури навколишнього середовища. Тиск у верхній камері створює протидію, за аналогією з дією пружини в традиційних моделях регуляторів.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Коефіцієнт пропускної здатності Cg 439 - 3764
Тиск на вході P вх. 2 ÷ 85
Вихідний тиск Р вих. 1000 ÷ 75000
Приєднувальний розмір Dn вхід 25-50-80
Приєднувальний розмір Dn вихід 25-50-80
Запобіжно-скидний клапан VS/AM
Запобіжно-запірний клапан присутній
Клас точності AC до 5%
Клас тиску закриття SG до 10%
Температура навколишнього середовища -30°С +60°С

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника