Інтелектуальний газовий лічильник G1,6 - G6

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Побутові газові лічильники серії RSE поряд з новим поколінням інтелектуальних пристроїв розроблені і виготовлені компанією Pietro Fiorentini відповідно до вимог резолюції ARG / Gas 631/13 (AEEG).

Вони створені на основі вбудованих і відповідають технічним вимогам газових лічильників Pietro Fiorentini з електронними модулями нового покоління.

Механічна група вимірювань, вже встановлена ​​і перевірена на мільйонах побутових приладах відома своєю точністю і високою надійністю, якої вона відрізнялася вже протягом тривалого часу. Тип газу, його тиск, а також будь-які забруднення не впливають не властивості цих приладів.

Лічильники RSE сертифіковані на високу стійкість до температурного впливу (EN 1359 6.5.5), а також завдяки запатентованій електричній схемі, яка не допускає ніякого витоку в корпус вимірювача.

Передача сигналу від групи вимірювань до електронного пульту виконується за допомогою високотехнологічного інтерфейсу, виконаного в ефективної вологозахищеній системі, що забезпечує максимальну гарантію від будь-яких помилок.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника