Районні станції

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Досвід великих постачальників міжнародного масштабу станцій редукування тиску в поєднанні з досвідом основного виробника регуляторів тиску і захисних пристроїв відкриває унікальні можливості для підвищення ефективності в сучасній газопереробної промисловості.

Для будь-яких застосувань районних станцій або промислових підключень завжди є спеціальні рішення по укомплектуванню редукційних станцій обладнанням з швидкою установкою його на виробничих ділянках. Групи наших інженерів, що працюють на виробничих ділянках в Італії, Франції, Угорщини та Китаї забезпечують термінові поставки нашого обладнання в різні куточки усього світу.

Готові до установки станції редукції тиску відповідають всім вимогам, починаючи від захисту від температурного впливу і можливості підключення до віддалених з'єднувальним пристроїв, до захисту від ударної дії на технологічні конструкції і захисту від впливу особливих кліматичних умов.

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника