NanoPico

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

NanoPico є дистанційним засобом зв'язку, що працює від акумуляторної батареї, сумісним з електронним перетворювачем обсягу серії EVCD Explorer Plus Він ідеально підходить для використання, коли джерело живлення для дистанційного зв'язку відсутня на виробничій ділянці.

NanoPico був створений для роботи в суворих умовах з мінімальною необхідністю обслуговування і заміни акумуляторних батарей.

Зв`язок може бути налагоджена через GPRS, GSM або SMS з автоматичним перемиканням для різних режимів для оптимізації вартості зв'язку, якості та терміну служби акумуляторних батарей.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника