Flowatch 3I

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Pietro Fiorentini Multiphase і Wet Gas Flow Meters є неконтактними вбудованими системами, що забезпечують вимір в реальному часі витрати нафти, води і газу в диспергує фазі потоку, що не вимагає застосування великомасштабних систем, заснованих на поділі фаз.

В системі Flowatch 3I використовується поєднання вимірювання перепаду тиску DP за допомогою трубки Вентурі, вимірювання вхідного опору (ємнісного опору / провідності водно-масляної суміші) і вимірювання об'ємної швидкості за допомогою датчика крос-кореляції.

Це Нерадіоактивні модель, адаптована для особливо контрольованих зон. Оскільки вона не є радіоактивної, ніяких спеціальних дозволів для неї не потрібно.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника