MM MID

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Газові лічильники мод. MM - нова вимірювальна лінія, спроектована в відповідності до високих стандартів точності та надійності. Вимірювальний картридж визначає точність лічильника, і він піддається декільком суворим процедурам контролю якості протягом всього виробничого процесу.

Зовнішній корпус виготовлений із сталевого оцинкованої сталі.

Ці газові лічильники можуть використовуватися в каналізованних мережах для природного та промислового газу, СНД та інших не корозійних і попередньо оброблених стабільних газів.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника