Газорегуляторний пункт шафовий

УКРГАЗКОМПЛЕКТ

ОПИС

Газорегуляторний пункт шафовий - комплекс технологічного обладнання та пристроїв, який призначено для редукування тиску природного газу з високого і середнього тиску до необхідного, а також для автоматичної підтримки його в заданих межах, очищення газу від механічних домішок, автоматичного відключення подачі газу при аварійному підвищенні або зниженні вихідного тиску.

Пункти можуть бути оснащені комплексами вимірювання витрати газу з корекцією по температурі та тиску, що забезпечують комерційний або технологічний облік витрат газу.

Вид кліматичного виконання у категорії 1 по ГОСТ 15150 для експлуатації при температурі середовища від -30˚С до +45 ˚С. Експлуатуватися може тільки той пункт, який відповідає вимогам ТУ і має справжню супровідну документацію підприємства - виробника. При виготовленні пунктів нашим підприємством використовуються регулятори тиску газу тільки Pietro Fiorentini S.p.A.

ТОВ «ПТК «Укргазкомплект» має дозвіл Держгірпромнагляду на проведення робіт в газовій промисловості, а також єдиний в Україні « Дозвіл на застосування технологічного устаткування », виробленого на базі ТОВ «ПТК «Укргазкомплект». Наші досвідчені фахівці завжди готові надати професійну допомогу в підборі зацікавленого вас обладнання. Для цього необхідно всього лише заповнити опитувальний лист.

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника