Floweb

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Суматор потоку FloWEB збирає первинні дані безпосередньо з витратомірів, датчиків температури і тиску і вимірників перепадів тиску, щільності і газових аналізаторів для контролю і управління локальним технологічним процесом, пов'язаним з системою вимірювання потоку.

Компактний, що володіє високою надійністю, зручний для установки і використання FloWEB був спеціально розроблений для задоволення потреб в газовій і нафтовій промисловості.

Простий у використанні

Суматор потоку з високою функціональною гнучкістю FloWEB поєднує в собі турбіну, витратомір і ультразвукової суматор потоку.

Інтегрований Інтернет-сервер. Інтерфейс для користувачів Інтернету вбудований безпосередньо в FloWEB і дозволяє користувачеві здійснювати пошук в Інтернеті або локальної мережі Інтранет, отримувати в реальному часі виміряні дані і поточний звіт про стан об'єкта, Великий обсяг на Карті пам'яті для звітів і зберігання даних.

Стандартна знімна карта пам'яті великої місткості забезпечує можливість використання 'віртуального принтера' і повний доступ до історії реєстрації даних вимірювальною станцією.

Зв'язок Суматор потоку FloWEB пропонує користувачеві безпрецедентні можливості зв'язку. Суматор потоку FloWED встановлює зв'язок з іншими продавцями через RTU, PLC, DCS і 'інтелектуальні' засоби зв'язку.

Інтелектуальні передавачі. Інтелектуальні засоби зв'язку з багатьма продавцями можуть бути легко інтегровані за допомогою вбудованого Інтелектуального порту. Протокол HART в даний час доступний разом з деякими версіями 'промислових шин'

Багатопотокові можливості. Суматор потоку FloWEB може використовувати багатопотокові програми з різними типами вимірювачів потоку.

Основні підтримувані стандарти AGA 3, 5, 7, 8 і NX19 ISO 5167, 6976 і 12213-3 API 1101, 2530,2534,2540

ДОКУМЕНТАЦІЯ

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника