Flowatch Multiphase Wet Gas Meter

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Pietro Fiorentini Multiphase і Wet Gas Flow Meters є неконтактними вбудованими системами, що забезпечують вимір в реальному часі витрати нафти, води і газу в диспергує фазі потоку, що не вимагають застосування великомасштабних систем, заснованих на поділі фаз.

Завдяки своїй модульній конструкції модель Flowatch 3I може бути легко модернізована шляхом додавання гамма денситометра, датчика NIR WRL і модуля потоку швидкості.

Оскільки протягом потоку в свердловині змінюється протягом періоду експлуатації, додаткові модулі можуть бути встановлені в систему для підвищення точності.

Комбінуючи різні модулі, компанія Pietro Fiorentini може запропонувати багатофазну систему вимірювання параметрів вологого газу (Multiphase Wet Gas system), яка може бути використана для будь-яких умов в свердловинах.

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника