Fio 2

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Особливістю системи FIO 2 є наявність п'яти функцій в одному пристрої, що працюють на акумуляторної батареї. Додаткова система FIO 2 розроблена для застосування в будь-якому регуляторі тиску газу.

[IFM]> Непряме вимір потоку, виконується в НЕ інтрузивно режимі 'без порушення цілісності' замість звичайного вимірювального пристрою, з кореляцією значень тиску і відповідним переміщенням стержня.

[OPC]> Контроль тиску на виході цих регуляторів тиску, тобто контроль тиску в одній з точок на виході, дистанційно або на місці відповідно до щоденним або щотижневим графіком або коригування відповідно до вимоги до потоку.

[FL]> Обмеження протоку води потоку вплив на тиск на виході з метою зберегти витрата потоку нижче допустимої межі; прилад замінює механічне обмежувальне пристрій без будь-якого порушення цілісності і втрати тиску при стандартних умовах експлуатації.

[RM]> Дистанційний контроль численних параметрів з безпеки і функціональності (вхідний і вихідний тиск, запобіжний клапан, засмічення фільтрів, контрольні заміри, аварійне відключення поверхневого клапана-відсікача SSV, порушення цілісності, витоку газу).

[EUM]> Закінчення роботи користувача, це означає переривання передачі повідомлень користувачам в разі аварії або в разі припинення трафіку.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника