Explorer PLUS

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Explorer Plus є новим вимірювальним приладом EVCD, розробленим компанією Pietro Fiorentini для оптимізації установки устаткування і його обслуговування. Він відповідає чинним нормативним вимогам і є сумісним з використовуваними в даний час програмними і апаратними засобами сімейства Explorer

Чому слід вибрати Explorer Plus?

  • Легка установка: зовнішні датчики забезпечують легку і швидку установку, економлять витрати і засоби
  • Спрощене обслуговування: Тривалий термін служби акумуляторної батареї і зручна заміна її дозволяє здійснювати обслуговування рідше і з меншою тривалістю.
  • Сумісність апаратних засобів з Explorer FT знижує витрати завдяки використанню того ж протоколу і допоміжного обладнання, що і на задіяних раніше установках.

Перспективні інвестиції:

  • Затвердження даного обладнання постановою MID (2004/22 / CE) дозволяє вважати доцільним вкладення коштів для використання даного обладнання в якості інвестицій на тривалий період.
  • Готово до експлуатації: великий обсяг пам'яті дозволяє легко проводити модернізацію, в тому числі на встановленому раніше обладнанні, для дотримання нових нормативних або технічних вимог.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника