Drone

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Drone - це двоканальний реєстратор даних для вимірювань сили і сили струму. Drone - це стандартний реєстратор даних, який дозволяє здійснювати безперервне автоматичне зчитування даних катодного захисту. Надійність і надійність: зберігання даних протягом 30 днів поспіль (відновлення даних у разі проблем з передачею), щільний і компактний контейнер з вбудованою електронною картою і модемом, жорстка антена з можливістю дистанційного підключення. Надзвичайно проста установка: не потрібні ні спеціальні знання, ні спеціальні інструменти, такі як ноутбук і т. Д.

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника