Dival 600

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Модульна конструкція регуляторів тиску газу серії Dival 600 дозволяє встановлювати запобіжний запірний клапан або пристрій для використання регулятора в якості послідовно розташованого монітора на стандартний корпус без зміни монтажної довжини.

Верхній доступ до регулятора спрощує технічне обслуговування і виключає необхідність демонтажу з трубопроводу. Завдяки своїм конструктивним особливостям регулятори Dival 600 придатні для різного застосування. Що відрізняються високою швидкодією, вони ідеальні для пальників, промислового застосування, а також в будь-яких випадках, коли мають місце різкі скачки витрати.

Оскільки регулятори серії Dival 600 забезпечують високу точність при будь-яких змінах тиску на вході, вони є оптимальним рішенням і для газових мереж, де, як правило, регулятори прямої дії не застосовуються. Виняткова простота технічного обслуговування і невелика кількість деталей визначають низьку вартість експлуатації.

Устаткування що надається за запитом:

  • Шумогасітель;
  • Вбудований запобіжний (захист діафрагми) клапан.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Коефіцієнт пропускної здатності Cg 269 - 781
Тиск на вході P вх. 0,1 ÷ 20
Вихідний тиск Р вих. 12 ÷ 4200
Приєднувальний розмір Dn вхід 25-40-50
Приєднувальний розмір Dn вихід 25-40-50
Запобіжно-скидний клапан присутній
Запобіжно-запірний клапан присутній
Клас точності AC до 5%
Клас тиску закриття SG до 5%
Температура навколишнього середовища -40°С +60°С

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника