історія і місія компанії

Компанія Укргазкомплект була створена влітку 2004 року, почавши свою діяльність з оптового продажу терморезисторних фітингів торгової марки Frialen (Friatec, Німеччина).

У 2007 році компанія значно розширила свій кругозір і стала офіційним представником компанії Pietro Fiorentini (Італія), яка понад 60 років працює в сфері регулювання, вимірювань і обробки газоподібних речовин. Має світовий досвід, який дозволяє їй запропонувати своїм клієнтам широкий вибір продуктів і послуг, здатний задовольнити найскладніші потреби і завдання в транспортуванні, розподілі та використанні природного газу.

На базі нашого підприємства працює єдиний в Україні сервіс-центр з гарантійного та післягарантійного обслуговування регуляторів тиску газу виробництва компанії Pietro Fiorentini.

Також, за бажанням клієнта, надається можливість навчання інженерів з експлуатації та обслуговування регуляторів тиску газу на території заводу Pietro Fiorentini, СЦ ТОВ «ПТК« Укргазкомплект» або на території клієнта.

Наша місія

Просуваємо на український ринок високоякісне обладнання і забезпечуємо його технічне обслуговування. Поставляємо системи газопостачання за допомогою партнерства зі світовими лідерами в цих галузях.

Для здійснення нашої місії ми:

  • Створюємо корпоративну культуру світового класу
  • Орієнтуємося на результат, поставляючи на ринок регулятори тиску газу бездоганної якості
  • Пропонуємо комплексний підбір обладнання, введення в експлуатацію та обслуговування
  • Намагаємося задовольнити всі потреби клієнтів

ми пропонуємо

Висококваліфікованих співробітників, які допоможуть вирішити завдання будь-якого рівня складності в підборі та експлуатації газорегуляторного обладнання.
Чітко структуроване партнерство, яке повністю відповідає цілям клієнтів, одночасно задовольняє їх очікування відносно якості, ціни і часу
Високопрофесійні сервіс-центри, які гарантують нашим клієнтам повний сервіс і технічну підтримку для продуктів, які ми поставляємо
 

ключові цінності

 

Інноваційність

Ми віримо в постійне навчання та інноваційність. Ми заохочуємо і підтримуємо тих, хто йде на виправданий ризик, оптимізацію і нові дослідження. Ми відстежуємо інновації нашої галузі і завжди готові запропонувати нашим партнерам новітні можливості і технології. Ми вважаємо, що заохочення співробітників до інновацій і зростання має позитивний ефект, як персонально для них, так і для наших партнерів і нашого бізнесу.

Повага

Ми вважаємо наших співробітників і партнерів головною цінністю компанії, тому докладаємо максимум зусиль для їх підтримки та просування до успіху. Ми віримо в відношення до людей з повагою безвідносно від статі, расових і релігійних приналежностей.

 

Командна робота

Ми віримо, що хороша команда набагато сильніше, ніж її складові частини окремо. Справжня командна робота і партнерство передбачає повне розуміння і кореляцію цілей один одного і вимагає один від одного активної участі і довіри. Ми завжди вважаємо наших співробітників і клієнтів нашими партнерами.

 

Чесність і Відповідальність

Ми віримо у виконання всього, що сказано і коли ми говоримо завжди виконуємо те, що говоримо. Ми намагаємося відповідати найвищим етичним стандартам і несемо персональну відповідальність за наші слова і дії.