про компанію pietro fiorentini

У кожній установці, створеної компанією Pietro Fiorentini S.p.A., ми збагачуємо свій досвід застосуванням нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє. Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі надії наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Нашою метою є зробити ще один крок вперед для досягнення нових рубежів. Ми хочемо бачити нашу Компанію завжди прагне поліпшити якість своєї продукції, використовуючи технології, орієнтовані на замовника, і програму післяпродажного обслуговування, розроблену на високому професійному рівні.

Історія

Компанія Pietro Fiorentini завжди була основним гравцем на протязі тривалої історії розвитку нафтогазової галузі.

Ми ніколи не припиняли збагачувати наш 70-річний досвід роботи: завжди прагнули до нововведень, зустрічаючи кожен раз проблеми, які змушували нас знаходити рішення для постійного вдосконалення на всьому шляху від проектування до впровадження, від нашої діяльності до нашого повсякденного життя.

Ми прагнемо до вдосконалення з певними зобов'язаннями, спираючись при необхідності на надійних людей і використовуючи необхідні зв'язки. Це обличчя нашої компанії для наших замовників. З огляду на все це, ми прагнемо принести користь людям, заздалегідь пропонуючи їм те, що може виявитися корисним їм в подальшому, зокрема, високоякісні вироби, ясні ідеї і чітке бачення майбутнього.

Наш досвід, який ми використовуємо для нашого розвитку, дозволив нам створити провідну групу, що забезпечує високоякісні послуги з видобутку і транспортування природного газу на 11 виробничих комплексах в різних точках світу.

Ми пропонуємо широкий вибір електронних і вимірювальних пристроїв. Процес виготовлення з використанням високих технологій і сучасного обладнання дозволив підвищити рівень нашої кваліфікації.

Ми вносимо зміни, спираючись на найвищі технології, враховуючи побажання споживачів нового покоління, забезпечуючи розробку родовищ і подачу екологічно чистої енергії з високим ступенем безпеки.

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор