післяпродажне обслуговування

Запорука якісної роботи газорегулюючого обладнання - його періодичне обслуговування фахівцями сервісних центрів.

На базі підприємства ТОВ «ПТК« Укргазкомплект » працює сервісний центр, який надає гарантійне та післягарантійне обслуговування всієї продукції компанії Pietro Fiorentini. Наші сертифіковані фахівці можуть здійснювати ремонт будь-якого ступеня складності.

ми проводимо роботи по:

по запуску та введення в експлуатацію нового газорегулюючого обладнання

планового і технічного обслуговування газорегулюючого обладнання

забезпечення запасними частинами та витратними матеріалами

запасні частини і матеріали

Ми гарантуємо, що запасні компоненти компанії Pietro Fiorentini, яка присутня на ринку природного газу понад сімдесят років, можливо поставити навіть для обладнання, виробленого більше п'ятдесяти років тому. Найпопулярніші запчастини завжди знаходяться у нас на складі. Решта ми можемо поставити в найкоротші терміни.

Справжність запчастин підтверджена спеціальним маркуванням, яка спрощує їх ідентифікацію (завжди супроводжуються технічними картами) і відправку матеріалів в будь-який регіон, в придатній для зберігання упаковці, що дає нашим Клієнтам впевненість в оригінальності продукції.

 

новини та статті

14 липня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - LDB171 - Полегшений Глушник

LDB 171 це новий глушник для регуляторів Reflux/Reval 1”- 2”- 3”- 4” - 6” - 8”

28 червня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - регулятор тиску газу NORVAL 2” T.495 High Capacity

Ми раді запропонувати вашій увазі новий регулятор тиску газу - NORVAL 2” T.495 HC. У лінійці Norval з'явилася нова версія 2" T.495 HC зі збільшеною пропускною здатністю. Збільшена витрата досягається за рахунок нової внутрішньої конструкції.

21 червня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - регулятор тиску газу DIVAL SQD

Ми раді запропонувати вашій увазі новий регулятор тиску газу - DIVAL SQD. Корпус регулятора тиску Dival інтегрується з картриджним фільтром, який володіє високою пропускною здатністю та низкою втратою навантаження.