Установка одоризації природного газу

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

У системах введення ароматизаторів компанія Pietro Florentini застосовує різні типи ароматизаторів, таких як TBM і THT, що забезпечують постійну інтенсивність ароматизації при будь-якій швидкості газового потоку.

За допомогою систем, що приводяться в дію електромагнітним приводом, з'єднання з секцією високого тиску установки забезпечує необхідну величину тиску для введення ароматизатора в потік газу; регулювання кількості ароматизатора досягається мікрометричними клапанами і установкою часу відкриття електромагнітного клапана.

Всі системи мають спеціальний блок управління для зміни параметрів процесу, прийому сигналів від вимірювальних приладів в установці і регулювання кількості ароматизатора, що вводиться в залежності від параметрів потоку газу.

В насосних системах необхідний тиск для подачі ароматизатора в потік газу створюється за допомогою насоса. Мінімальна кількість введеного ароматизатора може бути задано установочними параметрами насоса.

Ємність для зберігання ароматизатора може бути використана також для допоміжної системи в разі виходу з ладу основної системи. Деякі гази подаються через резервуар для зберігання і, при зборі ароматизатора з поверхні, деяка кількість ароматизатора переноситься газом в основний потік.

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника