PVS 782

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Клапани закритого типу PVS є запобіжні клапани з пілотним керуванням, в яких відкриття і закриття основної заглушки контролюється пілотним пристроєм, який дуже чутливо до змін тиску в лінії.

Основними характеристиками такого типу запірного клапана є:

  • Дуже висока точність і швидкість втручання (всього 2% тиску);
  • Прекрасне ущільнення до тисків, дуже близьких до заданого значення (на відміну від того, що відбувається для пружинних клапанів, зусилля на пробці в цьому відсічна клапані збільшується при наближенні до заданого значення);
  • Висока швидкість витікання;
  • Зменшені розміри;

новини та статті

14 липня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - LDB171 - Полегшений Глушник

LDB 171 це новий глушник для регуляторів Reflux/Reval 1”- 2”- 3”- 4” - 6” - 8”

28 червня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - регулятор тиску газу NORVAL 2” T.495 High Capacity

Ми раді запропонувати вашій увазі новий регулятор тиску газу - NORVAL 2” T.495 HC. У лінійці Norval з'явилася нова версія 2" T.495 HC зі збільшеною пропускною здатністю. Збільшена витрата досягається за рахунок нової внутрішньої конструкції.

21 червня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - регулятор тиску газу DIVAL SQD

Ми раді запропонувати вашій увазі новий регулятор тиску газу - DIVAL SQD. Корпус регулятора тиску Dival інтегрується з картриджним фільтром, який володіє високою пропускною здатністю та низкою втратою навантаження.

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника