Omega VI Rotary Gas Meter

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Обертається газовий лічильник OMEGA VI є вимірником об'ємної витрати і витрати. Він підходить для вимірювання чистих, сухих, неагресивних газів, таких як природний газ, пропан, бутан, повітря, азот та інші.

Вимірювач використовується для високоточного вимірювання газу, де потрібна велика дальність дії.

Лічильник вимірює кількість поточного газу при фактичному тиску газу і фактичної температури газу, тобто E. При протікають умовах.

Принцип вимірювання OMEGA VI - зміщення вмісту дозуючої камери двома роторами спеціальної форми. Обертання роторів передається механічному лічильнику і накопичується як обсяг в умовах вимірювання. Крім того, електронні імпульси генеруються для реєстрації та / або для перетворення об'єму в базові умови за допомогою електронного пристрою перетворення.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

новини та статті

14 липня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - LDB171 - Полегшений Глушник

LDB 171 це новий глушник для регуляторів Reflux/Reval 1”- 2”- 3”- 4” - 6” - 8”

28 червня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - регулятор тиску газу NORVAL 2” T.495 High Capacity

Ми раді запропонувати вашій увазі новий регулятор тиску газу - NORVAL 2” T.495 HC. У лінійці Norval з'явилася нова версія 2" T.495 HC зі збільшеною пропускною здатністю. Збільшена витрата досягається за рахунок нової внутрішньої конструкції.

21 червня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - регулятор тиску газу DIVAL SQD

Ми раді запропонувати вашій увазі новий регулятор тиску газу - DIVAL SQD. Корпус регулятора тиску Dival інтегрується з картриджним фільтром, який володіє високою пропускною здатністю та низкою втратою навантаження.

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника