Omega VI Rotary Gas Meter

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Обертається газовий лічильник OMEGA VI є вимірником об'ємної витрати і витрати. Він підходить для вимірювання чистих, сухих, неагресивних газів, таких як природний газ, пропан, бутан, повітря, азот та інші.

Вимірювач використовується для високоточного вимірювання газу, де потрібна велика дальність дії.

Лічильник вимірює кількість поточного газу при фактичному тиску газу і фактичної температури газу, тобто E. При протікають умовах.

Принцип вимірювання OMEGA VI - зміщення вмісту дозуючої камери двома роторами спеціальної форми. Обертання роторів передається механічному лічильнику і накопичується як обсяг в умовах вимірювання. Крім того, електронні імпульси генеруються для реєстрації та / або для перетворення об'єму в базові умови за допомогою електронного пристрою перетворення.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника