Інтелектуальні станції

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Компанія Pietro Florentini пропонує широкий вибір сумматоров потоку і конвертерів обсягу. Кожен пристрій розроблено, щоб задовольнити всі вимоги, що пред'являються до газопереробного обладнання.

Всі нові суматора потоку мають вбудований інтерфейс, що дозволяє здійснювати пошук в мережах Інтернет та Інтранет в реальному часі виміряних в реальному часі даних і звітів про стан аварійних систем, швидко виконати діагностику та поточне обслуговування. Всі пристрої компанії Pietro Fiorentini перевірені на оновлення локального і дистанційного програмного забезпечення.

Швидкий доступ до перевіреної інформації є основною вимогою сьогоднішнього часу.

Послуги, які пропонує компанія Pietro Flprentini з надання даних і питань управління, дозволяють постійно вдосконалювати технологічний процес, оптимізувати витрати. Ми допомагаємо нашим замовникам бути постійно на зв'язку, щоб не трапилося, так, щоб вони могли оперативно приймати рішення.

новини та статті

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

14 липня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - LDB171 - Полегшений Глушник

LDB 171 це новий глушник для регуляторів Reflux/Reval 1”- 2”- 3”- 4” - 6” - 8”

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника