IGTM-CT Gas Turbine Meter

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Газотурбінний витратомір IGTM-CT - це високоточний витратомір, схвалений для вимірювання перенесення, забезпечений електронними імпульсними виходами і механічним лічильником.

IGTM-CT вимірює об'єм газу, що протікає через кільцевої прохід в лічильнику. Обсяг поточного газу підсумовується на локальному механічному лічильнику. Крім того, генеруються імпульси низького або високого частоти, щоб вивести потік і обсяг газу. Зазначений обсяг газу являє собою фактичний обсяг, що протікає через лічильник при фактичній температурі і тиску.

IGTM доступний в двох моделях: CT і WT. IGTM-CT використовується для додатків високої точності і комерційного обліку. IGTM-WT є економічним витратоміром з хорошою точністю і підходить для всіх інших застосувань. Для IGTM-WT доступна спеціальна специфікація.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

новини та статті

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

14 липня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - LDB171 - Полегшений Глушник

LDB 171 це новий глушник для регуляторів Reflux/Reval 1”- 2”- 3”- 4” - 6” - 8”

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника