Explorer mini

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Explorer Mini представляє собою новий електронний перетворювач обсягу виробництва Pietro Fiorentini SpA, розроблений для оптимізації установки і технічного обслуговування, він відповідає найновішим нормативним документам і підтримує сумісність з існуючими продуктами і допоміжним обладнанням серії Explorer.

Проста установка: зовнішні датчики спрощують установку, дозволяючи економити час і гроші, а вбудований модем дозволяє здійснювати установку єдиного приладу ATEX безпосередньо в небезпечній зоні.

Зменшений обсяг технічного обслуговування: більш тривалий термін служби батареї і оптимізація заміни батареї дозволяють скорочувати обсяг і час робіт з технічного обслуговування.

Зворотна сумісність з Explorer FT: збереження існуючих інвестицій за допомогою використання того ж протоколу і допоміжного обладнання, що і у існуючих установок.

Довговічні інвестиції: сертифікація MID (2004/22 / CE) робить його ідеальним для довговічних інвестицій.

Готовий для майбутніх застосувань: великий обсяг пам'яті дозволяє просто здійснювати метрологічну модернізацію програмно-апарратного забезпечення, в тому числі і на вже встановленому приладі, щоб відповідати новим нормативним документам або новим вимогам.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

новини та статті

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

14 липня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - LDB171 - Полегшений Глушник

LDB 171 це новий глушник для регуляторів Reflux/Reval 1”- 2”- 3”- 4” - 6” - 8”

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника