Dival SQD

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Dival-SQD - це регулятор тиску на виході, з автономним управлінням, підпружинений для застосувань середнього і низького тиску, оснащений вбудованим запобіжним клапаном від тимчасового надмірного тиску.

Його інноваційна характеристика складається в особливій геометрії корпусу клапана. Вона дозволяє реалізовувати регулятор, який може інтегруватися з картриджних фільтром, який вирізняється високою пропускною здатністю і низькою втратою навантаження. Ця конструктивна концепція дозволяє реалізовувати вузли редукування тиску, в шафі або також «на борту машини», які відрізняються вкрай малими загальними габаритними розмірами, в порівнянні з традиційними вузлами, зібраними звичайним способом. Це робить можливим значну економію при монтажі вузла в плані виконання сполучних трубопроводів, колін і спеціальних деталей, а також в кількості людино-годин, необхідних для монтажу

Він підходить для газоподібних, некорозійні, попередньо фільтрованих рідин, і характеризується швидкою реакцією на зміни в робочих умовах. Тому він особливо придатний для використання з пальниками ON/OFF і в будь-яких промислових процесах, що характеризуються швидкими змінами витрати.

Постійне регульоване тиск і його точність, навіть при наявності значних змін тиску і/або швидкості потоку, роблять регулятор Dival-SQD особливо підходящим для розподільних мереж для цивільного використання.

Регулятор Dival-SQD в своїй базовій версії відповідно до Європейського стандарту EN 334 класифікований як регулятор з реакцією на відкриття (Fail to Open (в разі аварії відкритий).

Його конструкція характеризується виконанням TOP ENTRY (вхід зверху), що дає регулятору важливі переваги з точки зору експлуатації, такі, як наприклад, можливість проведення повного технічного обслуговування регулятора без демонтажу його зі сполучних трубопроводів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Пропускна здатність Qmax, нм3/год 420 - 2640
Тиск на вході P вх. 0,1 ÷ 6
Вихідний тиск Р вих. 10 ÷ 300
Приєднувальний розмір Dn вхід 40-50
Приєднувальний розмір Dn вихід 40-50-80
Запобіжно-скидний клапан присутній
Запобіжно-запірний клапан присутній
Клас точності AC до 5%
Клас тиску закриття SG до 10%
Температура навколишнього середовища -30°С +60°С

новини та статті

26 вересня 2017

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда

Коротка презентація нашого сучасного заводу в Дезенцано-дель-Гарда, де наші регулятори тиску газу спроектовані, виготовлені, випробувані і відправлені по всьому світу.

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника