Deltaflux

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Регулюючий клапан рідинами, де передбачені високі диференціальні тиску або великі витрати. Надсучасна конструкція обертового балансира дозволяє пропонувати в один і той же час високі коефіцієнти витрати Cv і мінімальні втрати навантаження в положенні повного відкриття, створюючи єдину комбінацію продуктивності і діапазону змін регульованої величини. Багатогранність і діапазон роблять ідеальним рішенням для всіх спеціальних застосувань, таких як застосування при високих і низьких температурах, агресивних середовищах. Характеристики роблять ідеальним первинним елементом для систем ESD (аварійне закриття) та HIPPS (високонадійна система захисту трубопроводів).

Сфера використання:

  • газова промисловість;
  • енергетика;
  • нафтохімія;
  • транспортування води.

Клапан являє собою регулюючий клапан з обертовим балансиром, який являє собою єдине рішення для застосувань, де передбачені високі витрати рідин. Клапан може застосовуватися в системах управління витратою або тиском на трубопроводах, обмеження витрат на виході кінцевих станцій GNL, управління тиском на станціях першого ступеня редукування або, завдяки обмеженою втрати навантаження, як елемент контролю в аварійних системах ESD і HIPPS. Широка гамма матеріалів, балансирів, як стандартних, так і за спеціальним замовленням, пневматичних, електричних і електропневматичних приводів дозволяє підібрати регулюючий клапан для кожного випадку застосування.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

новини та статті

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

14 липня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - LDB171 - Полегшений Глушник

LDB 171 це новий глушник для регуляторів Reflux/Reval 1”- 2”- 3”- 4” - 6” - 8”

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника