City gates

PIETRO FIORENTINI

ОПИС

Редукування тиску газу проводиться з метою регулювання тиску природного газу на виході до встановленого значення. Одне з типових рішень полягає в створенні двох редукованих потоків (з витратою 2х100%) з двома регуляторами в кожному: один є основним регулятором, а інший використовується в якості швидкодіючого клапана. Регулятори активного і контрольного тиску повинні мати верхній виріз для термінового виконання ремонту і обслуговування. Активний регулятор зазвичай утримує знижений тиск на визначеному рівні.

Для забезпечення безперервності подачі газу в разі виникнення несправності на активному регуляторі, другий регулятор (контрольний) встановлюється послідовно. Контрольний регулятор зазвичай повністю відкритий. Якщо тиск на виході перевищує допустимі межі, контрольний регулятор повинен спрацьовувати як контрольний клапан. При нормальній роботі, в залежності від графіка обслуговування, одна лінія задіяна, в той час як інша лінія знаходиться в стані готовності. Вона починає діяти тільки в разі, коли контрольний і основний регулятор виходять з ладу. У разі якщо тиск на виході перевищує допустиме значення, швидкодіючий пристрій захищає обладнання, встановлене за регуляторами тиску по напрямку потоку.

Для запобігання відключення швидкодіючого пристрою в разі аварії, встановлено захисний клапан з пружинним приводом для викиду відносно невеликої кількості газу.

новини та статті

03 серпня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - Reflux 819 12”

Reflux 819 12” - Наш найбільший пілотний регулятор

14 липня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - LDB171 - Полегшений Глушник

LDB 171 це новий глушник для регуляторів Reflux/Reval 1”- 2”- 3”- 4” - 6” - 8”

 

Pietro Fiorentini inc.

З кожною установкою, створеної компанією Pietro Florentini, ми нарощуємо свій досвід застосування нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі вимоги наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Переглянути продукцію Відвідати сайт виробника