про компанію pietro fiorentini

У кожній установці, створеної компанією Pietro Fiorentini S.p.A., ми збагачуємо свій досвід застосуванням нових технологій і вдосконалюємося, що дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє. Ми постійно підвищуємо наш якість і конкурентоспроможність, беручи до уваги найвищі надії наших замовників.

Наша компанія є лідером у створенні високотехнологічного обладнання і послуг з транспортування та використання натурального газу, що дозволяє направляти наші дослідження на рішення різноманітних задач.

Нашою метою є зробити ще один крок вперед для досягнення нових рубежів. Ми хочемо бачити нашу Компанію завжди прагне поліпшити якість своєї продукції, використовуючи технології, орієнтовані на замовника, і програму післяпродажного обслуговування, розроблену на високому професійному рівні.

Історія

Компанія Pietro Fiorentini завжди була основним гравцем на протязі тривалої історії розвитку нафтогазової галузі.

Ми ніколи не припиняли збагачувати наш 70-лений досвід роботи: завжди прагнули до нововведень, зустрічаючи кожен раз проблеми, які змушували нас знаходити рішення для постійного вдосконалення на всьому шляху від проектування до впровадження, від нашої діяльності до нашого повсякденного життя.

Ми прагнемо до вдосконалення з певними зобов'язаннями, спираючись при необхідності на надійних людей і використовуючи необхідні зв'язки. Це обличчя нашої компанії для наших замовників. З огляду на все це, ми прагнемо принести користь людям, заздалегідь пропонуючи їм те, що може виявитися корисним їм в подальшому, зокрема, високоякісні вироби, ясні ідеї і чітке бачення майбутнього.

Наш досвід, який ми використовуємо для нашого розвитку, дозволив нам створити провідну групу, що забезпечує високоякісні послуги з видобутку і транспортування природного газу на 11 виробничих комплексах в різних точках світу.

Ми пропонуємо широкий вибір електронних і вимірювальних пристроїв. Процес виготовлення з використанням високих технологій і сучасного обладнання дозволив підвищити рівень нашої кваліфікації.

Ми вносимо зміни, спираючись на найвищі технології, враховуючи побажання споживачів нового покоління, забезпечуючи розробку родовищ і подачу екологічно чистої енергії з високим ступенем безпеки.

новини та статті

14 липня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - LDB171 - Полегшений Глушник

LDB 171 це новий глушник для регуляторів Reflux/Reval 1”- 2”- 3”- 4” - 6” - 8”

28 червня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - регулятор тиску газу NORVAL 2” T.495 High Capacity

Ми раді запропонувати вашій увазі новий регулятор тиску газу - NORVAL 2” T.495 HC. У лінійці Norval з'явилася нова версія 2" T.495 HC зі збільшеною пропускною здатністю. Збільшена витрата досягається за рахунок нової внутрішньої конструкції.

21 червня 2017

Tехнічний Інформаційний бюлетень - регулятор тиску газу DIVAL SQD

Ми раді запропонувати вашій увазі новий регулятор тиску газу - DIVAL SQD. Корпус регулятора тиску Dival інтегрується з картриджним фільтром, який володіє високою пропускною здатністю та низкою втратою навантаження.